AKTUALNOŚCI

 Internetowe Konto Pacjetna

Kampania Internetowe Konto Pacjenta. I łatwo, i wygodnie, i bezpiecznie … IKP to kontynuacja działań edukacyjno-informacyjnych z 2019 roku. Na tegoroczną edycję składają się dwie niezależne koncepcje kreatywne, wzajemnie się uzupełniające – do telewizji i radia oraz do internetu.

 

                Źródło: https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Kampania telewizyjna oraz radiowa, pod hasłem Doskonale się rozumiemy, ma przede wszystkim budować świadomość czym jest Internetowe Konto Pacjenta oraz nowe, cyfrowe usługi z nim powiązane: e-skierowanie oraz e-wizyta. Natomiast kampania online, pod hasłem Paradoksy, ma zachęcić Polaków do logowania się na Internetowym Koncie Pacjenta, by w sposób optymalny korzystać ze wszystkich e-usług dostępnych w zdrowiu.
 
                   Źródło: https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Więcej na: https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Internetowe Konto Pacjenta to centrum dowodzenia sprawami zdrowotnymi każdego z nas – mamy do niego dostęp 24 godziny na dobę, bez konieczności wychodzenia z domu – mówi Agnieszka Kister, dyrektor Centrum e-Zdrowia. – Pozwala zaoszczędzić czas i uporządkować wiele spraw domowych. Dodawane są nowe funkcjonalności. Mam nadzieję, że to przekona Polaków do aktywnego z niego korzystania.kampania Kampania “Zapobiegam.pl”
organizowana jest przez Fundację
Udaru Mózgu.
Fundacja Udaru Mózgu
ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź

infolinia: 48 605 647 600
info@fum.info.pl
www.fum.info.pl
Copryight by Fundacja Udaru Mózgu | projekt: www.wpoldodziewiatej.pl
wpoldodziewiatej